رست لاین

گروه خدمات رست لاین با هدف طراحی و توسعه نرم افزارهای رستورانی جهت بهره وری هر چه بیشتر فرایند تولید و درآمد رستوران ها با محوریت تولید نرم افزارهای  کارا و ساده با موضوعات مختلف از جمله باشگاه مشتریان و اپلیکیشن سفارش غذا و... پایه گذاری شده است.

رست لاین با در کنار هم گذاشتن کارشناسان مجرب و با تجربه در حوزه های تحقیقات بازار ، طراح و سئوکار محتوا ،نرم افزار ، IT ،دیجیتال مارکتینگ و کارشناسان آمار توانسه است تیمی حرفه ای را تشکیل دهد و با مطالعه و تحقیقات دقیق بازار وارد صنعت رستوران داری شده و بدین وسیله می کوشد کسب و کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه و بهبود دهد.

 

مهم ترین فعالیت های رست لاین 

  • مشاوره و ارائه راهکار در زمینه دیجیتال مارکتینگ 
  • مشاوره در زمینه درآمد  بیشتر با توجه به نقاط قوت و ضعف رستوران 
  • ارائه اپلیکیشن سفارش غذا 
  • ارائه ی راهکار های نرم افزاری سیستم های مالی و انبارداری تولید
  • مشاوره و ارائه ی راهکارهای  باشگاه مشتریان در بستر اپ
  • پشتیبانی خدمات

شرکای تجاری رست لاین

گروه خدمات مهندسی اکسیژن که از مجموع سه شرکت با سابقه در مشهد شکل گرفته است

و با بهره برداری تجربیات این گروه مهندسی توانسته ایم در زمینه تولید و پشتیبانی 24 ساعته در کنار هم تیمی های با انگیزه و باتجربه رست لاین آماده ی ارائه خدمات به متقاضیان باشیم 

 

و با همکاری شرکت عصرنقره ای ارتباطات هوشمند که در سال 1386 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و تولید نرم افزارهای وب بنیاد ( Web Based) در شهر مشهد تأسیس گردید و با تمرکز ویژه بر تولید نرم افزارهای یکپارچه کسب و کار و اپلیکیشن های موبایل ، راه رشد در این زمینه را با همراهی مدیران و متخصصین پیموده است.

گروه رست لاین بعد از شناسایی نیاز مشتریان رستوران ها از طریق همکاری با این شرکت ارتباطات هوشمند توانسته است از خدمات مبتنی بر تکنولوژی های روز این شرکت بهره مند شوند